ARCHIWUM (PROJEKT "ODKRYWAMY TALENTY I WYRÓWNUJEMY SZANSE W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. M. KONOPNICKIEJ W PRZECZYCACH")

Strona Startowa Projektu "Odkrywamy talenty i wyrównujemy szanse w Szkole Podstawowej im. M. Konopnickiej w Przeczycach" realizowanego w ramach EFS

Witamy na stronie poświęconej  Projektowi „Odkrywamy talenty i wyrównujemy szanse w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Przeczycach”  realizowanego przez Stowarzyszenie Wspierające Rozwój Wsi Przeczyce „Nad Czarną Przemszą” w partnerstwie z Gminą Mierzęcice.

Projekt dofinansowany jest w ramach Priorytetu IX. Poddziałanie 9.1.2. Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.