Uwaga: konkurs dla klas!

Zapraszamy uczniów do udziału w konkursie organizowanym przez Samorząd Uczniowski dla poszczególnych oddziałów naszej szkoły. Poniżej zamieszczamy regulamin konkursu.

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

pt. „JESIENNE DRZEWO”

1.Cele konkursu:

- rozwój umiejętności plastycznych oraz kreatywności dzieci

- wdrażanie do proekologicznych zachowań

- pobudzenie twórczej wyobraźni dziecka

- rozwijanie zainteresowań różnorodnymi technikami plastycznymi

2. Organizator:

Samorząd Uczniowski.

3. Uczestnicy:

Konkurs skierowany jest do uczniów klas I-VIII Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Przeczycach. Każda klasa wykonuje jedną wspólną pracę.

4. Przebieg konkursu

- Zadanie konkursowe polega na samodzielnym wykonaniu pracy przestrzennej, która musi przedstawiać drzewo lub drzewa jesienią.

- Do wykonania pracy mogą zostać użyte dowolne materiały. Mogą one mieć charakter ekologiczny.

- Konkurs będzie trwał od dnia 21 października 2019 roku do dnia 8 listopada2019 roku.

5. Nagrody:

Prace poszczególnych klas zostaną wyeksponowane na terenie szkoły.

Zwycięska klasa będzie zwolniona z odpowiedzi i niezapowiedzianych kartkówek (w jednym wybranym wspólnie dniu).

7. Postanowienia końcowe:

Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie oraz przerwania lub odwołania konkursu; Uczestnictwo w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją warunków.